.
جمعه 3 بهمن 1399.
امروز:
محرم 1399 هیئت رزمندگان اسلام قم

السلام علیک یا علی بن موسی الرضا

سومین جلسه هماهنگی میزبانی از کاروان زیر سایه خورشید "کاروان خادمان حرم مطهر حضرت علی بن موسی الرضا(علیه السلام)" در مورخ 94/4/30 در محل دفتر هیئت رزمندگان اسلام قم برگزار شد.

در این جلسه که با حضور اعضای ستاد برگزاری این مراسم و شورای فرهنگی هیئت رزمندگان اسلام قم همراه بود، برنامه ریزی پیرامون برگزاری جشن اصلی و همچنین دیدار با مسئولین استانی جهت برگزاری هرچه بهتر برنامه ها به تصویب رسید و پیگیری های لازم در خصوص هماهنگی با ارگان ها و نهادهای مرتبط مطرح گردید. همچنین تعدادی از برادران نیز جهت پیگیری های لازم در خصوص برنامه ها انتخاب گردیدند.

لازم به ذکر است کاروان زیر سایه خورشید متشکل از تعدادی از خادمان حرم مطهر حضرت علی بن موسی الرضا(علیه السلام) می باشد که طی سفر به نقاط مختلف ایران اسلامی در ایام مبارک دهه کرامت، ضمن حضور در برنامه های مختلف فرهنگی، مذهبی و اجتماعی، عطر حرم مطهر ثامن الحجج(علیه السلام) را به مشام عاشقان امام رئوف می رسانند که توفیق میزبانی از این کاروان و این فعالیت با برکت فرهنگی، امسال نیز برای دومین سال متوالی نصیب هیئت رزمندگان اسلام قم گردیده است.

تصاویر این جلسه در ادامه مطلب

 

حدیث

حضرت علی علیه السلام اَلْخَيْرُ لا يَفْنى؛ كار خير هرگز فانى نمى شود. شرح غررالحكم: ج 1، ص 229

حدیث

حضرت زهرا سلام الله علیها فرمودند:

ان السعید، کل السعید، حق السعید من أحب علیا فی حیاته و بعد موته؛ همانا سعادتمند(به معنای) کامل و حقیقی کسی است که امام علی(ع) را در دوران زندگی و پس از مرگش دوست داشته باشد.

(مجمع‌ الزوائد علامه‌ هیثمى‌ ، ج‌ 9 ، ص‌ 132)