.
جمعه 3 بهمن 1399.
امروز:
محرم 1399 هیئت رزمندگان اسلام قم

السلام علیک یا صاحب العصر و الزمان

در راستای هماهنگی ویژه برنامه های کاروان زیر سایه خورشید، اعضای ستاد برگزاری این برنامه و جمعی از شورای فرهنگی هیئت رزمندگان اسلام قم، ضمن تشرف به مسجد مقدس جمکران، با تولیت محترم مسجد مقدس جمکران، جناب حجت الاسلام و المسلمین رحیمیان نیز دیدار نمودند.

در این دیدار صمیمی و پرنشاط که با حضور معاونین محترم تولیت نیز همراه بود، پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید، دبیر محترم اجرایی مراسم، جناب آقای دکتر جلیلی ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های سال گذشته تولیت محترم و خادمان پرتلاش مسجد مقدس جمکران در اجرای برنامه های این کاروان معنوی، شرح کوتاهی از برنامه های امسال و برنامه ریزی جهت برگزاری جشن اصلی در مسجد مقدس جمکران را بیان نمودند. در ادامه حجت الاسلام و المسلمین رحیمیان ضمن خوشامدگویی به جمع حاضر و ابراز رضایت نسبت به برنامه های سال گذشته کاروان، تاکید نمودند برنامه های امسال با زمانبندی بهتر و هرچه باشکوهتر برگزار گردد. در ادامه ایشان با نگاه به مسائل گذشته و روز انقلاب اسلامی، آینده را بسیار روشن و پر امید خواندند و بر همیاری و همراهی هرچه بیشتر انقلاب و رهبر معظم انقلاب تاکید نمودند.

تصاویر این جلسه در ادامه مطلب

 

حدیث

امام رضا (سلام الله علیه) : ما زارَني أحَدٌ مِن أولِيائي عارِفاً بِحَقّي إلّا شُفِّعتُ فيهِ يَومَ القِيامَةِ. هيچ يك از دوستانم مرا با شناختِ حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود. وسائل الشيعة - ج 10 - ص 434. میزان الحکمة : ج5- ص125- ح8175

حدیث

حضرت زهرا سلام الله علیها فرمودند:

ان السعید، کل السعید، حق السعید من أحب علیا فی حیاته و بعد موته؛ همانا سعادتمند(به معنای) کامل و حقیقی کسی است که امام علی(ع) را در دوران زندگی و پس از مرگش دوست داشته باشد.

(مجمع‌ الزوائد علامه‌ هیثمى‌ ، ج‌ 9 ، ص‌ 132)