.
دوشنبه 25 تير 1397.
امروز:

 

دانلود صوت مراسم شب های دهه اول محرم 96 - هیئت رزمندگان اسلام قم - به تفکیک شب

شب اول شب دوم   شب سوم شب چهارم شب پنجـم شب ششم
شب هفتم شب هشتم شب نهـم شب دهــم شب یازدهم

 استقبال رسمی از کاروان زیر سایه خورشید (خادمان و سفیران آستان قدس رضوی)

در ایام دهه کرامت و ولادت با سعادت گلهای بوستان کاظمی، حضرت فاطمه معصومه(سلام الله علیها) و آقا علی بن موسی الرضا(علیه السلام)، در مورخ 94/5/24 کاروان زیر سایه خورشید شامل خادمان و سفیران آستان قدس رضوی به همراه پرچم متبرک بارگاه علی بن موسی الرضا(علیه السلام)، به شهر مقدس قم مشرف شدند. در ابتدای حضور این کاروان معنوی که توفیق میزبانی آن همچون سال گذشته نصیب هیئت رزمندگان اسلام قم گردیده است، استقبال رسمی از این کاروان به عمل آمد. در آیین استقبال رسمی که با حضور در گلزار شهدای علی بن جعفر(علیه السلام) همراه بود، مسئولین محترم بنیاد شهید و امور ایثارگران قم ضمن خیر مقدم و خوشامدگویی به کاروان سفیران رضوی، به ارائه توضیحاتی در خصوص شهدای گرانقدر استان قم پرداختند. در ادامه جناب آقای علی اکبر غلامشاهی از خادمین رضوی و از اعضای کاروان، ضمن ابراز خرسندی از حضور در گلزار شهدا به قرائت اشعاری از شهدا و در مدح آقا علی بن موسی الرضا(علیه السلام) پرداختند. سپس جناب آقای دکتر حسین عامری از خادمین رضوی و از اعضای کاروان و از رزمندگان دفاع مقدس، به بیان خاطره ای از شهید زین الدین پرداختند. در ادامه نیز جناب آقای گلابگیر از خادمین رضوی و از اعضای کاروان به مدیحه سرایی پرداختند. در ادامه این برنامه معنوی، اعضای کاروان به زیارت مرقد مطهر دوتن از امام زادگان جلیل القدر حضرت علی بن جعفر(علیه السلام) و محمد بن اسحاق بن موسی الکاظم(علیه السلام) مشرف شدند.

 

گزارش تصویری در ادامه مطلب

 

 

 

 

پخش زنده مراسم محرم 96

پخش زنده مراسم عزاداری دهه اول محرم 1396 (در بستر اینترنت)
هیئت رزمندگان اسلام قم
سخنران : حجت الاسلام و المسلمین ماندگاری (5شب اول)
و حجت الاسلام و المسلمین دکتررفیعی(5شب دوم)

با نوای حاج سید مهدی میرداماد

کاربران محترم می توانند
از طریق لینک های زیر در ساعت اجرای مراسم متصل شوند.
لینک کیفیت بالا
http://92.222.66.155/mahdimirdamad_ir64
لینک كيفيت متوسط
http://92.222.66.155/mahdimirdamad_ir32

حدیث

امام باقر (سلام الله علیه) : الدُّعاءُ يَرُدُّ القَضاءِ وقَد اُبرِمَ إبراماً. دعا، قضا را گر چه حتمى و قطعى شده باشد بر مى گرداند. میزان الحکمة : ج4 ص 19 ح 576

حدیث

حضرت زهرا سلام الله علیها فرمودند:

ان السعید، کل السعید، حق السعید من أحب علیا فی حیاته و بعد موته؛ همانا سعادتمند(به معنای) کامل و حقیقی کسی است که امام علی(ع) را در دوران زندگی و پس از مرگش دوست داشته باشد.

(مجمع‌ الزوائد علامه‌ هیثمى‌ ، ج‌ 9 ، ص‌ 132)