.
يكشنبه 16 آذر 1399.
امروز:
محرم 1399 هیئت رزمندگان اسلام قم

السلام علیک یا علی بن موسی الرضا المرتضی

دیدار کاروان زیرسایه خورشید(خادمان و سفیران رضوی) با خانواده معظم شهید محمد معماریان

 

در ادامه حضور کاروان زیر سایه خورشید(خادمان و سفیران رضوی) در شهر مقدس قم، در روز دوشنبه 94/5/26 کاروان زیر سایه خورشید با خانواده معظم شهید محمد معماریان دیدار نمودند. در این دیدار بسیار معنوی، مادر بزرگوار شهید معماریان ضمن بیان حالات و خصوصیات شهید، کرامت شهید بزرگوار درعالم واقع نسبت به مادرشان را برای حاضرین بیان نمودند و پارچه متبرکی که شهید به ایشان عنایت فرموده بودند جهت تبرک جستن در اختیار حاضرین قرار دادند. در انتهای این جلسه نورانی به پدر و مادر بزرگوار شهید، نشان بارگاه ملکوتی امام رضا(علیه السلام) اهداء شد. لازم به ذکر است شهید بزرگوار محمد معماریان در سن 16 سالگی در عملیات کربلای 4 به فیض شهادت نائل شد و پس از شهادتش و طی کسالتی که برای مادر بزرگوارشان ایجاد شد به خواب ایشان آمدند و پارچه متبرکی را به پای ایشان بستند که هم موجب شفای مادر ایشان و هم تا به حال باعث شفای بسیاری از بیماران شده است.

گزارش تصویری در ادامه مطلب

 

حدیث

امام مهدی (سلام الله علیه) : أكثِرُوا الدُّعاءَ بِتَعجيلِ الفَرَجِ فَإِنَّ ذلِكَ فَرَجُكُم. براى تعجيل در فرج بسيار دعا كنيد، كه مايه گشايش در كار شما است. كمال الدّين - ص 485

حدیث

حضرت زهرا سلام الله علیها فرمودند:

ان السعید، کل السعید، حق السعید من أحب علیا فی حیاته و بعد موته؛ همانا سعادتمند(به معنای) کامل و حقیقی کسی است که امام علی(ع) را در دوران زندگی و پس از مرگش دوست داشته باشد.

(مجمع‌ الزوائد علامه‌ هیثمى‌ ، ج‌ 9 ، ص‌ 132)