.
سه شنبه 20 آذر 1397.
امروز:

 دانلود صوت مراسم شب های دهه اول محرم 97

هیئت رزمندگان اسلام قم

 

 شب اول   شب دوم   شب سوم   شب چهارم   شب پنجم   شب ششم

شب هفتم   شب هشتم  شب تاسوعا   شب عاشورا   شب یازدهم

السلام علیک یا علی بن موسی الرضا المرتضی

دیدار کاروان زیرسایه خورشید(خادمان و سفیران رضوی) با خانواده معظم شهید محمد معماریان

 

در ادامه حضور کاروان زیر سایه خورشید(خادمان و سفیران رضوی) در شهر مقدس قم، در روز دوشنبه 94/5/26 کاروان زیر سایه خورشید با خانواده معظم شهید محمد معماریان دیدار نمودند. در این دیدار بسیار معنوی، مادر بزرگوار شهید معماریان ضمن بیان حالات و خصوصیات شهید، کرامت شهید بزرگوار درعالم واقع نسبت به مادرشان را برای حاضرین بیان نمودند و پارچه متبرکی که شهید به ایشان عنایت فرموده بودند جهت تبرک جستن در اختیار حاضرین قرار دادند. در انتهای این جلسه نورانی به پدر و مادر بزرگوار شهید، نشان بارگاه ملکوتی امام رضا(علیه السلام) اهداء شد. لازم به ذکر است شهید بزرگوار محمد معماریان در سن 16 سالگی در عملیات کربلای 4 به فیض شهادت نائل شد و پس از شهادتش و طی کسالتی که برای مادر بزرگوارشان ایجاد شد به خواب ایشان آمدند و پارچه متبرکی را به پای ایشان بستند که هم موجب شفای مادر ایشان و هم تا به حال باعث شفای بسیاری از بیماران شده است.

گزارش تصویری در ادامه مطلب

 

حدیث

امام علی علیه السلام: مَا أَكْثَـرَ اَلْعِبـَرَ وَ أَقَـلَّ اَلاِعْتِبَـارَ چه بسيار است پنـدها و چه اندكاند، پنـد پـذيران. نهج البلاغه/کلمات قصار 297

حدیث

حضرت زهرا سلام الله علیها فرمودند:

ان السعید، کل السعید، حق السعید من أحب علیا فی حیاته و بعد موته؛ همانا سعادتمند(به معنای) کامل و حقیقی کسی است که امام علی(ع) را در دوران زندگی و پس از مرگش دوست داشته باشد.

(مجمع‌ الزوائد علامه‌ هیثمى‌ ، ج‌ 9 ، ص‌ 132)