.
سه شنبه 3 ارديبهشت 1398.
امروز:

السلام علیک یا علی بن موسی الرضا المرتضی

حضور کاروان زیرسایه خورشید(خادمان و سفیران رضوی) در مسجد مقدس جمکران و دیدار یا تولیت مسجد مقدس جمکران

 

در روز سه شنبه 94/5/27 و همزمان با حضور عاشقان و منتظران امام عصر(عج)، اعضای کاروان زیر سایه خورشید(خادمان و سفیران رضوی) به وعده گاه منتظران، مسجد مقدس جمکران مشرف شدند. در این دیدار که استقبال پرشور و حال وصف نشدنی نمازگزاران و زائران این مسجد مقدس همراه بود حجت الاسلام و المسلمین علیزاده ضمن عرض تبریک دهه کرامت، از حضور پرشور مردم تقدیر وتشکر نموده و به بیاناتی در خصوص وجود مقدس امام عصر(عج) و امام رضا(علیه السلام) پرداختند و در ادامه برنامه جناب آقای گلاب گیر از اعضای کاروان و از خادمین حرم رضوی به مدیحه سرایی در رثای وجود مقدس حضرت ثامن الحجج(علیه السلام) پرداختند. سپس اعضای کاروان با حجت الاسلام والمسلمین رحیمیان تولیت مسجد مقدس جمکران دیدار نمودند. در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین رحیمیان ضمن عرض تبریک دهه کرامت و خیرمقدم به اعضای کاروان، به بیان خاطراتی از سیره حضرت امام خمینی(ره) پرداختند. در پایان این جلسه معنوی نشان بارگاه رضوی به تولیت مسجد مقدس جمکران و معاونین ایشان اهداء و حجت الاسلام والمسلمین رحیمیان نیز لوح یادبودی به حاج سید رضا شمس، مسئول هیئت رزمندگان اسلام اهداء نمودند.

 

گزارش تصویری در ادامه مطلب

 

 

حدیث

امام على (سلام الله علیه) : كانَ رَسولُ اللَّهِ(ص) دائِمَ البِشرِ، سَهلَ الخُلقِ، لَيِّنَ الجانِبِ. پيامبر خدا، همواره خوش رو، خوش خو و نرم خو بود. معانى‌الأخبار - ص 83. حكمت نامه پيامبر اعظم(ص) : ج8- ص22- ح5703

حدیث

حضرت زهرا سلام الله علیها فرمودند:

ان السعید، کل السعید، حق السعید من أحب علیا فی حیاته و بعد موته؛ همانا سعادتمند(به معنای) کامل و حقیقی کسی است که امام علی(ع) را در دوران زندگی و پس از مرگش دوست داشته باشد.

(مجمع‌ الزوائد علامه‌ هیثمى‌ ، ج‌ 9 ، ص‌ 132)