.
دوشنبه 6 تير 1401.
امروز:
محرم 1399 هیئت رزمندگان اسلام قم

 جهت مطالعه ی بیانات  مقام معظم رهبری

و مشاهده ی فیلم مراسم در حرم مطهر رضوی 

در اولین روز سال ۱۳۹۲ به ادامه ی مطلب مراجعه کنید

ادامه مطلب: بیانات رهبر انقلاب در حرم مطهر رضوی در اولین روز سال ۱۳۹۲+ فیلم

جهت مطالعه ی پيام نوروزى مقام معظم رهبری به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۲ به ادامه ی مطلب مراجعه کنید

ادامه مطلب: پيام نوروزى به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۲

بسم‌اللّه‌الرّحمن‌الرّحیم‌
خوشامد عرض میکنم به همه‌ى برادران و خواهران، جوانان عزیز قم، روحانیون، طلاب محترم، علماى بزرگوار، که به این مناسبت بسیار مهم، بار دیگر فضاى حسینیه‌ى ما را سرشار کردید از شور و عاطفه و احساس و تعقل. یاد آن خاطره‌ى فراموش‌نشدنى را، نوزدهم دى ماهِ ماندگار در تاریخ را، بار دیگر زنده کردید. و تشکر میکنیم از برنامه‌اى که اجرا شد؛ سرود خوش‌مضمونى که برادران و خواهران تکرار کردید و خواندید.

ادامه مطلب: مقام معظم رهبری: هدف ملموس دشمن، مانع تراشی در راه حضور پر شور مردم در انتخابات است.

* برخی، پیروزی ملت بر رژیم پر کبکبه و مغرور طاغوت و خارج شدن ایران عزیز از چنبره حقارت آمیز سلطه امریکا را امری محال می دانستند اما به یاری پروردگار رژیم سلطنتی در ایران به زباله دان تاریخ رفت و جمهوری اسلامی و ملت ایران با استقلال کامل در مقابل امریکا، در چشم جهانیان به ملت و نظامی تبدیل شدند که نامشان ملتهای جهان را به وجد می آورد.

ادامه مطلب: گزیده ای از بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار مردم قم به مناسبت سالروز قیام ۱۹ دی (۱۳۹۱/۱۰/۱۹)

حضرت آيت الله خامنه اي رهبر معظم انقلاب اسلامي در اجتماع عظيم دلدادگان وشيفتگان امام خميني (ره) در حرم مطهر بنيان گذار جمهوري اسلامي، امام راحل را پدر ملت و مظهر مهرباني، اقتدار و صلابت خواندند و با اشاره به تلاش هوشيارانه امام در احياي روح عزت ملي و استحکام ساختار دروني ملت افزودند  :

ادامه مطلب: رهبر معظم انقلاب :همت و منش امام، عزت ملي را در مردم و کالبد کشور دميد

همزمان با ايام الله دهه فجر و در آستانه سي و سومين سالگرد پيروزی انقلاب اسلامي، حضرت آيت الله خامنه اي، رهبر انقلاب اسلامي در نماز جمعه پر شکوه تهران، با ارائه تحليل جامعي از دستاوردهاي انقلاب اسلامي، مطالب مهمي در خصوص مسايل داخلي، تهديدات دشمنان، اوضاع منطقه و جهان و همچنين انتخابات نهمين دوره مجلس بيان کردند.

ادامه مطلب: از توطئه‌ دشمن در کار انتخابات غافل نشوید؛ القای فضاى اختلاف و ناامیدى نشود

                                 تلاوت وحفظ قرآن، باید مقدمه ای برای فهم معارف قرآن و عمل به آنها باشد

حضرت آیت الله خامنه ای، در این مراسم در سخنانی حضور در جمع قاریان ،حافظان و اساتید قرآن را جلسه ای شیرین و تاثیرگذار خواندند و افزودند.............

ادامه مطلب: دیدار قاریان قرآن کریم با رهبر معظم انقلاب

پیام تشكر و قدرداني رهبر انقلاب اسلامي از حضور دهها ميليوني ملتِ شگفتي آفرين ايران

 حضرت آيت الله خامنه اي رهبر انقلاب اسلامي در پيامي از حضور دهها ميليوني ملتِ شگفتي آفرين ِايران در راهپيمايي 22 بهمن تشكر و قدرداني و تأكيد كردند: دوستان و دشمنان ملت ايران بدانند كه اين ملت راه خود را شناخته و تصميم خود را براي رسيدن به قله پيشرفت و سعادت گرفته است و هر مانعي را از سر راه خود برخواهد داشت.
متن پيام مقام معظّم رهبري به اين شرح است:

ادامه مطلب: پیام تشكر و قدرداني رهبر انقلاب اسلامي از حضور دهها ميليوني ملتِ شگفتي آفرين ايران 

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به کنگره عظیم حج، همه مسلمانان و حج گزاران را به استفاده از این فرصت گرانبها و مغتنم و بازشناسی وظیفه و نیاز اصلی فراخواندند و تأکید کردند: امروز مهمترین وظیفه امت اسلامی، مستحکم کردن الفت، برادری، و پیوندها، مقاومت در مقابل دیو چند چهره استعمار، و برائت از مشرکان در قول و عمل است.

ادامه مطلب: پیام رهبر معظم انقلاب به کنگره عظیم حج

ملت عSample Imageزيز ايران! من به شما عرض ميكنم، درست در نقطه‏ى مقابل خواست دشمنان، همه‏ى ما بايد در انتخابات حضور فعالى داشته باشيم.

ادامه مطلب: تاکید رهبر معظم انقلاب بر حضور پر شور در انتخابات

Active Image

نظام جمهوری اسلامی ایران ازدیدگاه رهبر فرزانه انقلاب

حضرت آيت‏الله خامنه‏اى از برقرارى نظام اسلامى به جاى نظام

استبدادى، فاسد، وابسته و منحرف شاهنشاهى به عنوان هنر بزرگ امام خمينى (رض) ياد كردند و فرمودند: امام بزرگوار به كمك ملت بزرگ ايران نظام منحط و تحميل شد پهلوی را بر انداخت

ادامه مطلب: نظام جمهوری اسلامی ایران ازدیدگاه رهبر فرزانه انقلاب

حدیث

امام حسن (سلام الله علیه) : مَن عَرَفَ اللَّهَ أحَبَّهُ. هر كس خدا را بشناسد، دوستش بدارد. دوستی در قرآن وحدیث: ص414 – ح 963

حدیث

حضرت زهرا سلام الله علیها فرمودند:

ان السعید، کل السعید، حق السعید من أحب علیا فی حیاته و بعد موته؛ همانا سعادتمند(به معنای) کامل و حقیقی کسی است که امام علی(ع) را در دوران زندگی و پس از مرگش دوست داشته باشد.

(مجمع‌ الزوائد علامه‌ هیثمى‌ ، ج‌ 9 ، ص‌ 132)