.
سه شنبه 14 مرداد 1399.
امروز:

بیانیه هیئت رزمندگان اسلام قم در محکومیت حمله تروریستی اهواز

بسم الله الرحمن الرحیم
با نهایت تاسف و تاثر، شاهد بودیم که بار دیگر ایادی فریب خورده و دشمنان بدطینت جمهوری اسلامی با حمایت مدعیان دروغین حقوق بشر (آمریکای جنایتکار، اسرائیل غاصب و انگلیس پلید) و دولت های مرتجع منطقه، با حمله وحشیانه به اجتماع باشکوه نیروهای مسلح و مردم غیور و شهیدپرور اهواز دلاور، اوج رذالت و دشمنی خود را به منثه ظهور رساندند.
این امر، گویای این واقعیت است که نمایش اقتدار نیروهای مسلح و همچنین امنیت پایدار ایران اسلامی برای دشمنان قسم خورده انقلاب قابل تحمل نیست لذا از هیچ اقدام خرابکارانه و خباثت آلودی در ‌راستای مقابله با آن کوتاهی نمی کنند لکن باید بدانند که نظام اسلامی مقتدرانه در راستای اهداف عالیه خود به پیش می رود و اینگونه اقدامات نمی تواند خللی در عزم استوار و آهنین مردم و مسئولین در این راه پر افتخار داشته باشد.
رزمندگان، جانبازان، ایثارگران و جوانان عاشورایی هیئت رزمندگان اسلام قم ضمن عرض تسلیت به محضر مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای "مدظله العالی" و امت شهیدپرور ایران اسلامی علی الخصوص مردم فداکار و غیور اهواز سرافراز، آرزوی علو درجات را برای شهیدان عزیز این حادثه تروریستی مسئلت نموده و با بازماندگان آنها ابراز همدردی می کنند.

هیئت رزمندگان اسلام قم

حدیث

حضرت مهدی (علیه السلام) ما أرْغَمُ أنْفُ الشَيْطانَ بِشَىءٍ مِثْلَ الصَّلاةِ، فَصَلِّها وَ أرْ غَمْ أنْفَ الشَّيْطانَ؛ با هيچ چيز مثل نماز، بينى شيطان به خاك ماليده نمى شود پس نماز را به پادار و بينى شيطان را به خاك بمال. بحارالانوار، ج 53، ص 182

حدیث

حضرت زهرا سلام الله علیها فرمودند:

ان السعید، کل السعید، حق السعید من أحب علیا فی حیاته و بعد موته؛ همانا سعادتمند(به معنای) کامل و حقیقی کسی است که امام علی(ع) را در دوران زندگی و پس از مرگش دوست داشته باشد.

(مجمع‌ الزوائد علامه‌ هیثمى‌ ، ج‌ 9 ، ص‌ 132)