.
سه شنبه 24 فروردين 1400.
امروز:
محرم 1399 هیئت رزمندگان اسلام قم

روز نهم و نوزدهم دی برخاسته از بصیرت و دشمن شناسی و دقت شناسی و حضور در عرصه مجاهدانه است. مقام معظم رهبری

نهم دی ماه یادآور حماسه عظیم ملت قهرمان و ولایتمدار ایران در سال ۱۳۸۸ و ۱۹ دی یاد آور حماسه خونین مردم انقلابی قم در دفاع از حریم ولایت و رهبری در سال ۱۳۵۶ می باشد که فاصله این دو روز تاریخی را به عنوان دهه بصیرت نامگذاری کرده اند.

حماسه های جاودانه امتی نستوه و بزرگ که با عشق و اخلاص به ساحت مقدس سالار شهیدان و سرور آزادگان جهان حضرت اباعبدالله حسین (علیه السلام) و الهام از مکتب عاشورا و نهضت خونین کربلا در این عصر و زمانه ورق های زرینی به تاریخ تشیع افزودند و عمق وفاداری صادقانه خود را نسبت به حریم ولایت و رهبری و و امامت امت در این عصر غیبت، علیرغم همه توطئه ها و فتنه های دشمنان، به نمایش گذاشتند نکته ای که ملت ما را در این عرصه های افتخار آمیز متمایز و برجسته می سازد همان بصیرت و بینایی و درک موقعیت ها و زمان شناسی و عمل به موقع به وظیفه و تکلیف دینی و انقلابی است که همواره و در هر زمان می تواند رمز سرافرازی و عزت و موفقیت ما باشد.
بصیرت دینی و سیاسی و انقلابی که بفرموده رهبری فرزانه و حکم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) همچون چراغ مه شکن در دوران های فتنه میتواند، راه و مسیر ما را روشن و نورانی کند و ما را از سقوط به دره ها و ورطه های انحراف و انحطاط مصون سازد.
در این دهه، یکبار دیگر با عزمی جزم و اراده ای استوار بر تداوم راه عاشوراییان و حسینیان، شهیدان و ایثارگران والامقام پای فشرده و لبیک عاشقانه خود را با آوای رسا به محضر رهبر و امام بصیر و خبیرمان «خامنه ای عزیز» تقدیم میداریم و از عمق جان فریاد بر می آوریم،
که اماما، اماما از تو به یک اشاره، از ما به سر دویدن»
از خداوند منان خواستار، این توفیق و سعادت عظمی هستیم که لحظه ای، ما را از خط اصیل و صراط مستقیم ولایت مطلقه فقیه که همان تمسک به حبل المتین ولایت امیر المونین علی (علیه السلام) و تبعیت از خط سرخ عاشورایی و حسینی و راه پاک منتظران واقعی منجی عالم بشریت، مهدی موعود « ارواحنا فدا» می باشد، جدا نسازد و با اهتزاز هرچه بیشتر پرچم بیداری اسلامی، زمینه رهایی بشریت را از قید سلطه جهنمی ستمگران را فراهم آورد. (انشاالله)
(هیئت رزمندگان اسلام)

حدیث

امام حسن (سلام الله علیه) : مَن عَرَفَ اللَّهَ أحَبَّهُ. هر كس خدا را بشناسد، دوستش بدارد. دوستی در قرآن وحدیث: ص414 – ح 963

حدیث

حضرت زهرا سلام الله علیها فرمودند:

ان السعید، کل السعید، حق السعید من أحب علیا فی حیاته و بعد موته؛ همانا سعادتمند(به معنای) کامل و حقیقی کسی است که امام علی(ع) را در دوران زندگی و پس از مرگش دوست داشته باشد.

(مجمع‌ الزوائد علامه‌ هیثمى‌ ، ج‌ 9 ، ص‌ 132)