.
سه شنبه 25 تير 1398.
امروز:


هیئت

 

{بیانیۀ هیئت رزمندگان اسلام قم در رابطه با چهارده و پانزدهم خرداد ماه}

 

 

 

بسمه تعالی

بیانیه هیئت رزمندگان اسلام قم در رابطه با 14 و 15 خرداد ماه

امام خمینی(ره) زنده است تا اسلام ناب محمًدی زنده است. مقام معظم رهبری (مدظله)

در آستانه 14 خرداد سالگرد ارتحال و عروج ملکوتی بنیانگزار نظام مقدس جمهوری اسلامی ، رهبر فقید و کبیرانقلاب اسلامی حضرت امام روح الله الخمینی قدس سره الشریف و یوم الله 15 خرداد ، پنجاهمین سالگرد قیام خونین ملت ایران بویژه مردم ولایتمدار قم در جهت دفاع از حریم اسلام و قرآن و ولایت رهبری بر علیه رژیم مزدور و سفّاک ستمشاهی قرار داریم.

نهضت مقدَس اسلامی ملَت بزرگ ما به رهبری امام راحل عظیم الشأن ، خمینی بت شکن (ره) از سال 1342 بر علیه ظلم و استبداد و استعمار آغاز شد و عشق و ارادت و ایمان ملَت مسلمان ما به به مبانی مکتب قرآن و اهلبیت (ع) ، موجب تبعیَت و اطاعت محض و فداکاری و مجاهدت تا پای ایثار و جان در راه آرمانهای بلند حضرت امام (ره) گردید.

خون پاک شهیدان 15 خرداد که طلایه داران نهضت بودند شهادت میدهد که این قیام و خیزش فقط برای اعتلای کلمه الله و احیاء احکام نورانی اسلام و تشکیل حکومت دینی و ریشه کن نمودن شجره خبیثه طاغوت و طاغوتیان زمان بوده است ، خون همة پاکی که شجره طیبه نهضت الهی و اسلامی ما ا آبیاری کرد و به پیروزی معجزه آسای انقلاب فراگیر اسلامی ملَت قهرمان ایران در 22 بهمن سال 57 انجامید.

ملَت ایران در 15 خرداد که همه ساله یادآور قیام و نهضت و رحلت جانسوز حضرت روح الله (ره) میباشد ، بار دیگر با آرمان های متعالی و بلند حضرت امام و شهیدان والامقام تجدید عهد و میثاق می نمایند و بر تداوم راه امام و شهداء پای می فشردند.

امسال در آستانه آزمونی بزرگ ، ملَت همیشه حاضر در صحنه ایران در صدر خلق حماسه عظیم سیاسی هستند ، یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در 24 خرداد ، صحنه ای است بزرگ که بار دیگر دشمنان پلید ما را به یأس و نومیدی خواهد کشید و دوستان انقلاب را امیدوار خواهد ساخت (انشاالله)               

هیئت رزمندگان اسلام قم   

حدیث

حضرت مهدی (علیه السلام) ما أرْغَمُ أنْفُ الشَيْطانَ بِشَىءٍ مِثْلَ الصَّلاةِ، فَصَلِّها وَ أرْ غَمْ أنْفَ الشَّيْطانَ؛ با هيچ چيز مثل نماز، بينى شيطان به خاك ماليده نمى شود پس نماز را به پادار و بينى شيطان را به خاك بمال. بحارالانوار، ج 53، ص 182

حدیث

حضرت زهرا سلام الله علیها فرمودند:

ان السعید، کل السعید، حق السعید من أحب علیا فی حیاته و بعد موته؛ همانا سعادتمند(به معنای) کامل و حقیقی کسی است که امام علی(ع) را در دوران زندگی و پس از مرگش دوست داشته باشد.

(مجمع‌ الزوائد علامه‌ هیثمى‌ ، ج‌ 9 ، ص‌ 132)