.
جمعه 2 آبان 1399.
امروز:
محرم 1399 هیئت رزمندگان اسلام قم

 

بیانیه هیئت رزمندگان اسلام قم در خصوص روز جهانی قدس 

در ادامه مطلب

 

بسمه تعالی

بیانیه هیئت رزمندگان اسلام قم در خصوص روز جهانی قدس 1392

امام خمینی (ره) : روز قدس روز اسلام است.

در آستانه جمعه آخر ماه مبارک رمضان ، روز جهانی قدس قرار داریم.

در این روز جهانی که از ابتکارات ارزنده بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران امام راحل عظیم الشان (ره) میباشد.امت بیدار اسلامی بویژه ملت قهرمان و همیشه حاضر در صحنه ایران یکبار دیگر با آرمانهای مقدس و متعالی امام عزیز و بزگوار،حضرت روح الله (ره) تجدید عهد مینماید.

رزمندگان اسلام قم همصدا با مردم ولایتمدار قم در این حرکت الهی و دشمن شکن با خروش مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل شرکت خواهند کرد و عشق و ارادت عمیق و خالصانه خود را به امام امت (ره) و خلف صالح او،ولی امر مسلمین جهان ، فرمانده معظم کل قوا،حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای مدظله العالی به نمایش خداهد گذاشت.

در این شرایط حساس جهان اسلام که تحقق وعده {نصر من الله و فتح القریب} نزدیک است و بیداری رو به گسترش مسلمین و مظلومان جهان و یپا خاستن ملت های مظلوم،ناقوس مرگ مستکبران جهان در راس آنان آمریکای جهانخوار و اسرائیل خونخوار را به صدا در آورده است،خروش یکپارچه ملت ایران در این روز خدایی بسیار تعیین کننده میباشد.

ملت مظلوم فلسطین و همه مظلومان جهان چشم امیدشان به این حرکت کفر ستیزانه مردم ایران است که بر اساس وصیت و سفارش مولایشان علی بن ابیطالب (ع) همواره یار و حامی مظلومان می ایستد.

وعده همه ما با نیت خالص و طهارت و قصد قربت،روز جمعه (یوم الله قدس) در راهپیمایی پر صلابت و پر خروش است،حزب الله در مسیر تعیین شده بسوی حرم مطهر حضرت معصومه (س) و شرکت در آخرین نماز جمعه ماه مبارک رمضان . انشاالله...

هیئت رزمندگان اسلام قم

 

 

 

حدیث

حضرت علی علیه السلام اَلْخَيْرُ لا يَفْنى؛ كار خير هرگز فانى نمى شود. شرح غررالحكم: ج 1، ص 229

حدیث

حضرت زهرا سلام الله علیها فرمودند:

ان السعید، کل السعید، حق السعید من أحب علیا فی حیاته و بعد موته؛ همانا سعادتمند(به معنای) کامل و حقیقی کسی است که امام علی(ع) را در دوران زندگی و پس از مرگش دوست داشته باشد.

(مجمع‌ الزوائد علامه‌ هیثمى‌ ، ج‌ 9 ، ص‌ 132)