.
چهارشنبه 5 تير 1398.
امروز:

بسمه تعالی

«بیانیه هیئت رزمندگان اسلام قم به مناسبت یوم الله 13 آبان 1393»

اکنون ملت ما دریافته است که «کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا» امام خمینی (ره)

 با عرض تسلیت به ساحت مقدس منتقم آل الله، حضرت بقیه الله (ارواحنا فداه) و تمامی سوگواران حسینی، تقارن عاشورای جانسوز سالار شهیدان با یوم الله سیزدهم آبان، روز ملی مبارزه با اسنکبار جهانی را گرامی می داریم. (ادامه ی بیانیه در ادامه مطلب)

روزی که یادآور تبعید حضرت روح الله (ره) به ترکیه و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و شهادت دانش آموزان عزیز ماست.

ملت قهرمان ایران، نهضت حسینی خود را به رهبری خمینی بت شکن (ره) از روی صدق و صفا و از مکتب انسان ساز و ستم سوز عاشوراس سیدالشهداء (ع) الهام گرفت و با سلاح کوبنده ایمان و جهاد و شهادت پا به عرضه مبارزه با همه ی یزیدیان دوران گذاشت.

ما عزاداران در این روز عظیم با لبیک صادقانه به ندای «هَل مِن ناصر» حسینی و میثاق مجدد با آرمان های بلند سلاله پاکش حضرت امام خمینی (ره) موارد ذیل را مورد تاکید و تاثیر قرار می دهیم.

1-   از اعماق وجود، اوج انزجار و نفرت و بیزاری خود را از اُمُّ الفساد زمان، شیطان بزرگ، آمریکای جهانخوار و اسرائیل خونخوار و انگلیس خبیث و مکار و همه مزدوران و اذناب آنان اعلام می نمائیم.

2-   ما عزاداران هیئت رزمندگان اسلام قم همانند تمامی اقشار ملت ولایتمدار ایران ضمن تبیعیت کامل و اطاعت محض از منویات ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) اعلام می داریم که در عرصه و سنگر مبارزه بی وقفه و بی امان با اسنکبار جهانی تا پای ایثار جان باقی خواهیم ماند.

3-   تحریم های ظالمانه و تهدیدات مستکبرانه و طمع ورزی های شیطانی ابرجنایت­کاران در عزم راسخ، هرگز کوچک­ترین تزلزلی ایجاد نکرد و با خروش عاشورائی «هیهات مناالذّله» و تأسی به مولایمان حضرت اباعبدالله الحسینعلیه السلام بر هرگونه سازش و ذلت در برابر قدرت های پوشالی مستکبرین خط بطلان می کشیم.

4-   موج بیداری کشورهای اسلامی و آزاده­ی جهان با الهام از انقلاب عاشورایی همچنان رو به افزایش و گسترش است و آمریکای پلید و ائتلاف شیطانی اش با کمک به گروه های تروریستی و تکفیری هرگز قادر به کنترل و خاموشی آن نخواهند بود.

5-   ضمن اعلام وفاداری به راه و مرام همسنگران شهیدمان بر تداوم راه پاکشان و پاسداری از خون مطهرشان برای زمینه سازی ظهور و فرج حجت مطلق حق پای فشرده و عاشورا و خط سرخ شهادت را همواره سرلوحه­­ی برنامه های خود میدانیم.

«به امید پیروزی نهایی اسلام ناب محمدی (ص) بر کفر جهانی»

هیئت رزمندگان اسلام قم محرم الحرام 1436 هـ.ق آبان ماه 1393 هـ.ش

حدیث

امام زمان حضرت مهدي -عجل الله تعالی فرجه الشریف- فرمودند: إِنّا غَیْرُ مُهْمِلینَ لِمُراعاتِكُمْ، وَلا ناسینَ لِذَكْرِكُمْ، وَلَوْلا ذلِكَ لَنَزَلَ بِكُمُ الَّلأْواءُ وَاصْطَلَمَكُمُ الاَْعْداءُ ... ما در رسیدگى و سرپرستى شما كوتاهى و اهمال نكرده و یاد شما را از خاطر نبرده ایم كه اگر جز این بود، دشوارى ها و مصیبت ها بر شما فرود مى آمد و دشمنان، شما را ریشه كن مى نمودند ... احتجاج، ج2، ص323

حدیث

حضرت زهرا سلام الله علیها فرمودند:

ان السعید، کل السعید، حق السعید من أحب علیا فی حیاته و بعد موته؛ همانا سعادتمند(به معنای) کامل و حقیقی کسی است که امام علی(ع) را در دوران زندگی و پس از مرگش دوست داشته باشد.

(مجمع‌ الزوائد علامه‌ هیثمى‌ ، ج‌ 9 ، ص‌ 132)