.
پنجشنبه 16 مرداد 1399.
امروز:

Active Image

یکی از خاطراتی که برای بنده در ایام محرم و صفر تاریخی بود این است که مقام معظم رهبری که آن  زمان ریاست جمهوری را بر عهده داشتند به لشکر 17 علی بن ابی طالب مستقر در اندیمشک برای سخنرانی تشریف آورده بودند پس از سخنرانی معظم اله، برای عزاداری هم ماندند.

یکی از خاطراتی که برای بنده در ایام محرم و صفر تاریخی بود این است که مقام معظم رهبری که آن  زمان ریاست جمهوری را بر عهده داشتند به لشکر 17 علی بن ابی طالب مستقر در اندیمشک برای سخنرانی تشریف آورده بودند پس از سخنرانی معظم اله، برای عزاداری هم ماندند. در این مراسم برادرحاج علی مالکی نژاد مداحی کردند پس از این مراسم بود که آقای میر محمدی رئیس دفتر حضرت آقا به نزد بنده که آن زمان مسئول  اتاق صوت لشکر بودم آمدند و پرسیدند مداح این مراسم نامش چیست؟ من گفتم برادر مالکی نژاد. و ایشان از برادر مالکی نژاد برای حضور به نزد آقا دعوت به عمل آوردند . پس از شرفيابي برادر مالکی نژاد نزد حضرت آقا، وي را مورد  تفقّد قرار دادند.
                                                                      به نقل از آقای شیخ زاده
                                                                            از خادمان هيئت
 سایت هیئت آماده درج خاطرات شما  نیز می باشد

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

حدیث

امام علی علیه السلام: مَنْ غاظَكَ بِقُبْحِ السَّفَهِ عَلَيْكَ، فَغِظْهُ بِحُسْنِ الْحِلْمِ عَنْهُ هر كس با زشتىِ سبكسرى تو را خشمگين كرد تو با زيبايى بردبارى او را به خشم آور غررالحكم / حدیث 8620

حدیث

حضرت زهرا سلام الله علیها فرمودند:

ان السعید، کل السعید، حق السعید من أحب علیا فی حیاته و بعد موته؛ همانا سعادتمند(به معنای) کامل و حقیقی کسی است که امام علی(ع) را در دوران زندگی و پس از مرگش دوست داشته باشد.

(مجمع‌ الزوائد علامه‌ هیثمى‌ ، ج‌ 9 ، ص‌ 132)