.
جمعه 23 آذر 1397.
امروز:

 دانلود صوت مراسم شب های دهه اول محرم 97

هیئت رزمندگان اسلام قم

 

 شب اول   شب دوم   شب سوم   شب چهارم   شب پنجم   شب ششم

شب هفتم   شب هشتم  شب تاسوعا   شب عاشورا   شب یازدهم

 در عملیات والفجر (2) که منجر به آزادسازی شهر مرزی مهران شد ، بعضی از بچه ها بر اثر تشنگی ناشی از گرمای شدید جان به جان آفرین تسلیم کرده و عده ای هم به حال اغما و بی هوشی بر زمین افتاده بودند. "هادی" که از این وضعیت مطلع شد مقداری آب و هندوانه تهیه کرده و با عجله به طرف بچه ها شتافت. ساعتی بعد که بر گشت ، رنگ از رخسارش پریده بود.

بر زمین می نشست و بر می خاست . معلوم بود با دیدن ان منظره نمی تواند قرار گیرد. اشک بر گونه هایش جاری بود یاد عاشورا و کودکان امام حسین (ع) افتاده بود و بغض گلویش را با این جمله می شکست "السلام علیک یا ابا عبدا...(ع) ...." او به عشق حسین زنده بود ، لذا در وصیت نامه اش نوشت:

 

Active Image

"

 

یا الله! می دانی که از بچگی عاشق حسین (ع) بودم و زندگی ام را وقت حسین کردم.... اکنون هم که در جبهه هستم ، صبح با یاد اباعبدا...(ع) شروع می کنم و شب ها را در اینجا با یاد اباعبدا...(ع) به صبح می رسانم..." هادی زرگر که از بسیجیان مخلص بود در عملیات خیبر به دیدار امام حسین (ع) نایل آمد و کربلائی شد

  به نقل از بسیجی گمنام.

سایت هیئت آماده درج خاطرات و آثار رزمندگان و شهدا می باشد 

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

حدیث

امام حسن (سلام الله علیه) : مَن عَرَفَ اللَّهَ أحَبَّهُ. هر كس خدا را بشناسد، دوستش بدارد. دوستی در قرآن وحدیث: ص414 – ح 963

حدیث

حضرت زهرا سلام الله علیها فرمودند:

ان السعید، کل السعید، حق السعید من أحب علیا فی حیاته و بعد موته؛ همانا سعادتمند(به معنای) کامل و حقیقی کسی است که امام علی(ع) را در دوران زندگی و پس از مرگش دوست داشته باشد.

(مجمع‌ الزوائد علامه‌ هیثمى‌ ، ج‌ 9 ، ص‌ 132)