.
پنجشنبه 16 مرداد 1399.
امروز:

 در عملیات والفجر (2) که منجر به آزادسازی شهر مرزی مهران شد ، بعضی از بچه ها بر اثر تشنگی ناشی از گرمای شدید جان به جان آفرین تسلیم کرده و عده ای هم به حال اغما و بی هوشی بر زمین افتاده بودند. "هادی" که از این وضعیت مطلع شد مقداری آب و هندوانه تهیه کرده و با عجله به طرف بچه ها شتافت. ساعتی بعد که بر گشت ، رنگ از رخسارش پریده بود.

بر زمین می نشست و بر می خاست . معلوم بود با دیدن ان منظره نمی تواند قرار گیرد. اشک بر گونه هایش جاری بود یاد عاشورا و کودکان امام حسین (ع) افتاده بود و بغض گلویش را با این جمله می شکست "السلام علیک یا ابا عبدا...(ع) ...." او به عشق حسین زنده بود ، لذا در وصیت نامه اش نوشت:

 

Active Image

"

 

یا الله! می دانی که از بچگی عاشق حسین (ع) بودم و زندگی ام را وقت حسین کردم.... اکنون هم که در جبهه هستم ، صبح با یاد اباعبدا...(ع) شروع می کنم و شب ها را در اینجا با یاد اباعبدا...(ع) به صبح می رسانم..." هادی زرگر که از بسیجیان مخلص بود در عملیات خیبر به دیدار امام حسین (ع) نایل آمد و کربلائی شد

  به نقل از بسیجی گمنام.

سایت هیئت آماده درج خاطرات و آثار رزمندگان و شهدا می باشد 

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

حدیث

امام مهدی (سلام الله علیه) : أكثِرُوا الدُّعاءَ بِتَعجيلِ الفَرَجِ فَإِنَّ ذلِكَ فَرَجُكُم. براى تعجيل در فرج بسيار دعا كنيد، كه مايه گشايش در كار شما است. كمال الدّين - ص 485

حدیث

حضرت زهرا سلام الله علیها فرمودند:

ان السعید، کل السعید، حق السعید من أحب علیا فی حیاته و بعد موته؛ همانا سعادتمند(به معنای) کامل و حقیقی کسی است که امام علی(ع) را در دوران زندگی و پس از مرگش دوست داشته باشد.

(مجمع‌ الزوائد علامه‌ هیثمى‌ ، ج‌ 9 ، ص‌ 132)